Zespol weselny – plusy i minusy

Zespol weselny – plusy i minusy

Sie 20

Zespol weselny - plusy i minusy

Rozrywkowych stolicy świata jest stale rosnąca pod względem ilości użytkowników, które otrzymuje każdego roku, a także, ile osób podróżuje do miasta, by zacząć nowe życie dla siebie. Jego popularność i sława na pokazy i kasyn stała cementuje swoją rolę w filmie i telewizji. Dziś prosty ślubu staje się coraz bardziej pożądane jako wybór dla wielu par z całego świata – i obecnie wielu touroperatorów oferujących loty do Las Vegas.tania hurtownia odzieży męskiej Tak więc, są te wszystkie kaplice ślubne są takie same?

Kaplica Kwiaty położony jest tuż przy Las Vegas Boulevard South i pozornie nie na miejscu na legendarily tętniącej życiem ulicy. W przeciwieństwie do przypuszczeń na temat lokali w tym obszarze, The Chapel of the Flowers jest spokojny i niezwykle eleganckie, są opisane jako posiadające „najładniejszą décor jakiejkolwiek wolnostojące Wedding Chapel w Las Vegas, „przez magazyn narzeczonej. Oni rzeczywiście oferują do wyboru trzy różnie urządzonych kaplic na swoich imponujących terenu: tradycyjny kaplica Victorian, bardziej nowoczesne Magnolia kaplica oraz w Morzu Śródziemnym La Capella Chapel.

To może dziwić, że wiele do-weds którzy odwiedzają Las Vegas nie są całkowicie entuzjastycznie próbując odtworzyć tradycyjny ślub, stąd popularność Graceland Wedding Chapel. Tutaj tematem jest kultura popularna, a można płyty dkz – producent nawet Elvis Presley (lub wystarczająco blisko) dają pannę młodą. Graceland jest rzeczywiście jednym z najstarszych ustalonych kaplic ślubnych w mieście, a nawet zostały wykorzystane przez takich gwiazd jak Billy Ray Cyrus, członkowie KISS i Bon Jovi, który wykonał zaimprowizowany wydajność na parkingu.

One Step Beyond Graceland jest doo wop Tania Wedding Chapel. Tutaj dosłownie cofnąć się do lat pięćdziesiątych, z płytek szachownicę, turkusowych ścian i szafa grająca spowolnić taniec po śluby zostało powiedziane. Tutaj parodysta Elvis faktycznie przeprowadzić ceremonię i wesele może nawet być transmitowana na żywo przez Internet.

Ostateczna kaplicy na naszej liście jest Mon Bel Ami. To miejsce jest bardziej tradycyjnego Las Vegas Wedding Chapel, ubrany w złoto i ozdobione dużymi bukietów i aniołków. Właściciele, Pat i Donna są jasne, że usługa jest w przeciwieństwie do i poza shindig oferowanych przez innych zakładów Vegas. Tutaj, opieka może być osiągnięty i może być stosowany w czasie, aby zapewnić najbardziej pamiętnych dni z recepcji szampana, bukiety ślubne niestandardowych, a nawet limuzyny.

Sarah Maple pisze o podróży, miejsca, wakacje w mieście i tanie loty do Las Vegas.

Artykuł napisany przez: