Slub a poprawiny

Slub a poprawiny

Sty 14

Istnieje wiele teorii, za jaki można kontrolować swój popęd płciowy i co zmusza ludzi od monogamicznych związkach, ale jeden wyraźny fakt, jak wiemy, jest to, że dzisiejsze społeczeństwo jest nieustannie zmieniającego się pożywką dla małżonka oszukiwanie.

Naukowcy scharakteryzować monogamicznym związku w postaci pary hodowlanej, którzy podzielają te same gniazda we wspólnym terytorium, ale co najważniejsze ‚mają częsty kontakt „. To zostało jasno zaznaczyć, że monogamiczne mężczyźni biorą udział w opiece rodzicielskiej, spędzić tam energię zapewniając bezpieczeństwo i ochronę ich rodziny i odrzucić ingerencję w „gnieździe”. Ci, którzy cieszą się większą swobodę w życiu i wędrować szerszy obszar jest bardziej prawdopodobne, aby oszukiwać ich małżonka, niż kogoś, kto lubi do granic na wszechogarniające i bliskiej relacji.

Najbardziej monogamiczne zwierzęta są ptaki z ponad 90% gatunków sparowaniu z praw wyłącznych i wspólnej opieki rodzicielskiej. Nie wszyscy naukowcy zgadzają się, ale dowody sugerują, że ptaki wykazują znacznie większe zaangażowanie na rzecz swoich partnerów i rodziny niż ludzie z bardzo niewielu decyduje się porzucić swoje obowiązki jako mąż, ojciec i dostawcy rodziny.

Co jest ciekawe, a fakt, że mogą być związane z naszym stale zmieniającym się społeczeństwie, jest to, że monogamia (u samic) rzadko występuje, gdy samica pozostawia się wędrować poprzez większego terytorium z bezpłatnym dostępem do innych samców odrzucających do granic środowisko izolatce. Jest więc łatwo zauważyć, że zwierzęta, jak i ludzie są podatni na oszukiwanie współmałżonka, jeśli chodzi o możliwość, jak widzą go, będąc do nich ręką na talerzu.

Badając naturę i łącząc ją z tym, co teraz widzimy w społeczeństwie jej wtedy łatwiej zrozumieć, że społeczeństwo, jak teraz wiemy, że rozwija się w taki sposób, aby aktywnie zachęcać zarówno oszukiwanie ludzi i oszukiwanie żony do poszukiwania relacji seksualnych poza granicami łóżko cywilny. Stale rosnąca liczba oszukiwanie małżonków posiada odrębną link do życia żyjemy.

Wolność, że mamy w naszym współczesnym świecie z ogólną praktyką partnerów korzystających z różnych działań i ogólnie robi swoje rzeczy w dużej części ich wolnym czasie działa jak katalizator dla małżonków oszukuje.

Jeśli wziąć pod uwagę, jak łatwo niewierność może wystąpić i zrozumieć, dlaczego jesteśmy w pewnym sensie, kierując nasze relacje w taki sposób, aby aktywnie i otwarcie zachęcać do oszukiwania zaczynamy rozumieć i akceptować teorię, że związek rosnąć i rozwijać się masz spędzać czas ze swoim partnerem, a nie opierać się relacje wokół statków, które przechodzą w nocy.

Terry Ross na te autor i twórca: Typowe problemy małżeńskiego

Artykuł napisany przez: wynajem samochodów warszawa