Odpowiednie wino na slub

Odpowiednie wino na slub

Lip 24
Odpowiednie wino na slub

sprzyja Wine korek zrobić doskonały dodatek do każdej godzinie koktajlowej. Istnieje wiele różnych korki do wina, które można wybrać z możliwości są nieograniczone. Butelki korki doda ekskluzywny dotyk na swojej imprezie. Można ustawić korki do butelek obok wszystkich butelek wina i mają swoich gości odebrać ich korkiem sprzyja na wyjście.

Poniżej na zamiar przedstawić różne przysługi zatyczką, którą można wybrać z tego zrobi doskonały dodatek do koktajli godzinę.

Kryształowe serce butelkę korkiem przysługę:

To serce w kształcie butelki Korek jest wyryte w doskonałej strukturze, które odbijają światło w musującego szczegółach. Jest to jeden z najbardziej ekskluzywnych łask Porcelanki, jakie kiedykolwiek widziałem. Wchodzi on doskonale wyświetlane w polu srebrnym, satynową kokardką w środku z organzy i dopasowywania dziękuję tag.

Bride oraz oczyszczenie korki:

Jest to naprawdę wyjątkowa przebywać go korkiem butelki wina. Panna młoda jest z jednej strony oraz oczyszczenie jest po drugiej stronie. Ma ręcznie malowane kształcie serca górną podstawę zaprojektowane z narzeczonych ubranie z jednej strony korkiem a frak młodego po drugiej stronie. Jest pięknie wyświetlane w jasnym polu z czarnym dnem, pozwalając na pełny widok tej wyjątkowej korek butelki. Posiada łuk organzy i projektant w kształcie serca dziękuję tag.

Crystal Ball butelkę korkiem:

Jest to jeden z najbardziej mogę drużynie Porcelanki łask, które uczynią doskonały dodatek w niemal nic z tego. Ulubione funkcje w akrylu, Crystal Ball ornament zwężona na szczycie korkami chrom butelki do niego. Każda butelka korek wyświetlane w jasnym polu z czarnym górę, pozwalając na pełny widok tej wyjątkowej rzecz korek butelki. Jest to dodatek z białej organzy łuk i kształcie serca dziękuję tag, który jest dołączony do korzyść. Jest to jeden z najbardziej wyjątkowych i eleganckich elegancka butelka łask oporowych osobiście na oczy.

Są to tylko kilka z wielu łask korek butelki, które można wybrać, aby dodać trochę ekskluzywny, elegancki czuć do okazji. Dobrodziejstw korek są świetne na godzinę koktajl.

Jeśli szukasz pewnych dobrodziejstw Korek wina mamy cię osłaniał. Mamy wiele do wyboru. Mamy ładny Crystal Ball Porcelanki, chrom w kształcie serca kryształowe korki, korki do wina w kształcie serca i wielu innych.

Mamy też różne przysługi ślubnych takich jak plaża tematyczne, sprzyja świeca, srebro ślub sprzyja i wiele więcej łask, które będą idealne na imprezy.

Artykuł napisany przez: