Kwiaty slubne i ich wytrzymalosc

Kwiaty slubne i ich wytrzymalosc

Paź 05

Kwiaty slubne i ich wytrzymalosc

Często najlepsze dni na wesele są ciepłe, gorące, nawet, a jednocześnie może to być dobre dla młodej pary, może siać spustoszenie na delikatnych kwiatów. Wybór kwiat ślub, że będzie wstać do ciepła i wyglądać świetnie w całej ceremonii i jeszcze długo potem może być ciężko. Chcesz coś, co jest piękne i nadaje się dla młodej, ale wciąż wystarczająco wytrzymały, aby powiesić tam, nawet w wysokich temperaturach.http://bratbud.szczecin.pl

Czego szukać

Dobrym kwiat ślub jest delikatne spojrzenie, ale nie w rzeczywistości, że jest nietrwały. Będzie ona wytrzymać letnich upałów i wyglądają wspaniale robi. Masz wystarczająco dużo zmartwień i stresów dnia Waszego ślubu, kwiaty na pewno nie powinno być jednym z nich, więc wybierz hardy kwiaty od samego początku, a będziesz w stanie skupić się na ważniejszych rzeczach, jak właściwie ślubie.

Oto niektóre z cech szukać w ślubny kwiat żaroodpornego.

Kwiaty slubne i ich wytrzymalosc

– Grube, woskowe płatki są najlepsze. Oni wydają się być sztywniejsze i przytrzymaj wilgoci dłużej niż cieńszych płatków, które mają tendencję do kurczyć i więdną w upale. Im grubsza Płatek, tym sztywniejsza będzie to, co czyni go bardziej odpornym na więdnięcie.

– Sztywne liście pomóc odporności termicznej, too. Liście zawierają dużo wilgoci, która może być Wicked do rozkwicie i zieleni pomaga wzmocnić kolor kwiatów ślubnych. Zwiędnięte liście sprawiają, że cały bukiet wygląda niezdrowo, więc grubsze, waxier liście są najlepszym rozwiązaniem.

– Stabilna łodygi kwiatów utrzymać w pozycji pionowej. Choć kwiaciarnia może umieścić kwiat łodygi w słomek z tworzywa sztucznego, aby pomóc utrzymać je w pozycji pionowej, gdy ciepło grozi wysłać je opadające w dół, ale najlepiej wybrać odpowiednie kwiaty z solidne, grube łodygi, które są na tyle silne, aby stać się nawet wtedy, gdy lekko wysuszone ,

Artykuł napisany przez: ubezpieczenie oc stawki