Jakie jedzenie na wesele

Jakie jedzenie na wesele

Gru 02

Zawsze odwoływać się do konkretnego elementu podanego w notatce do sprawiają, że osobisty. „Dziękuję za piękny kryształowym wazonie.” Jest o wiele lepiej niż ogólny „Dziękuję za piękny dar.”. Następna linia mówi dalej o coś darmowego prezentu. „Wazon jest tak piękne, i wygląda wspaniałe z naszego ślubu i Chiny kryształu zestawu.” Wtedy powiedz im, w jaki sposób można wykorzystać ten dar (to jest w porządku, aby coś www.djmike.com.pl wiarygodne, jeśli nie zamierzasz używać elementu – Chodzi o to, aby być uprzejmy). „James i ja cieszymy się używając wazonie na naszej pierwszej kolacji po naszej podróży poślubnej.” Dla darów pieniężnych, wstawić nazwę coś można zakupić z ilością pieniędzy podana, ale nie odnoszą się bezpośrednio do samej ceny. „Dziękuję bardzo za hojny dar. James i ja jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy zakończyć nasz china set”.

Zakończyć ciało swojej Podziękowaniem za pomocą linii o odbiorcy. „James i ja byliśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się dotrzeć do naszego ślubu. – To było wspaniałe widzieć ciebie i twoje dzieci jeszcze raz” lub „James i ja nie możemy się doczekać na spotkanie z Państwem na naszym ślubie.” lub „James i będę tęsknić na naszym ślubie – będziemy mieć pewność, aby wysłać Ci kilka zdjęć.”. Jeśli masz ścisły związek z dawcą prezent, można dodać taką linię, jak: „James i mam nadzieję, że przyjdziesz do nas do domu na kolację po naszym powrocie z podróży poślubnej.”. Ostateczna „Dzięki jeszcze raz!” nie byłoby nie na miejscu.

Następnie wszystko co musisz zrobić to zarejestrować się zik. Powinny one być zawsze podpisane z jednej nazwa – imię i nazwisko osoby, która napisała list. Dlatego dobra uwaga będzie odnosić się do ich małżonka wcześniej w treści listu. Jeśli odbiorca jest ktoś, do kogo jesteś blisko, wystarczy podpisać „Love, ______”. Dla kogoś, z kim nie jesteś tak blisko, „Z poważaniem”, „ciepłe”, „Pozdrowienia z czułością”, czy „Z poważaniem” byłoby odpowiednie zamknięcia.Pamiętaj, aby dodać swoje nazwisko do podpisu, jeśli odbiorca nie jest bliski przyjaciel lub członek rodziny (takie jak liście do odległego pokrewieństwa lub sprzedawcą ślubu). Jeśli biorąc nazwę swojego męża, a uwaga jest napisany post-ślub, podpisać go przy pierwszym, nazwisko panieńskie, a nowych nazwisk. Przed ślubem, to po prostu użyć swoje imię i nazwisko panieńskie. Wtedy zakończeniu idealny ślub dziękuję Uwaga! Gdy dojdziesz formułę w dół, będą błyskawicznie przez wiatr.

Artykuł napisany przez: