Pomysl na idealne poprawiny

Pomysl na idealne poprawiny

Lip 31

Pomysl na idealne poprawiny

Badania wykazały, że jedzenie czekolady może uwalniać substancje chemiczne w organizmie, które wywołują uczucie szczęścia i zadowolenia bardzo podobny do bycia w miłości, więc dlaczego nie zrobić Czekolady temat ślubu? Spójrz na te dziesięć pomysłów, które zamieni twój wielki dzień w dodatkowe szczególne wydarzenie.

1. Zaproszenia

Dla zabawy podejścia dlaczego nie wysłać zaproszenia „złoty bilet” do wszystkich swoich gości, lub jeśli wolisz coś bardziej wyrafinowane następnie spryskać zaproszeń o zapachu czekolady.

2. popiera

Aby utrzymać koszty w dół ślub sprzyja wizycie hurtowego sprzedawcy i kupić swoją ulubioną czekoladę w dużych ilościach, które mogą być następnie dystrybuowane w małe worki korzyść.

3. suknia ślubna

Jeśli chcesz coś zupełnie innego to można zdecydować się na sukienkę w kolorze czekolady zamiast tradycyjnej bieli. Jeśli wolisz coś bardziej konwencjonalnego następnie accessorise swoją białą suknię ze srebra lub złota, które dadzą subtelny ukłon do opakowań czekolady.

4. luzacy Outfit

Jeśli planujesz nosić białe pozwól Twój oczyszczenie podjęcia tematu o kolorze czekolady rano w ciemnobrązowym. Jeśli chcesz strój naprawdę krzyczeć czekoladę następnie wybierz fioletowa kamizelka, pas brzuszny i krawat.

5. Druhny

Druhny mogą wyglądać świetnie, kiedy wszyscy noszą ten sam strój, ale czasami jest to bardziej ekscytujące, aby twoje druhny wyglądają indywidualne. Na temat czekolady dlaczego nie ubierać się druhny w różnych odcieniach brązu.

6. Kwiaty

Białe, czerwone i fioletowe kwiaty będą wszystkie prace w obrębie motywu czekolady. Jeśli używasz dużo brązowy jest septica – rękawiczki lataksowe to wskazane, aby dopasować kwiaty do wymazów kolorów, które będą wykorzystywane do Państwa recepcji, aby upewnić się, że nie kolidowały ze sobą.

Artykuł napisany przez: