Malzenstwo na odleglosc

Malzenstwo na odleglosc

Lis 19
Malzenstwo na odleglosc

Dzięki globalizacji są często używane słowo w naszym codziennym rozmowy, opowiadania wesel pary są oddzielone życie są coraz bardzo często też.

Mówię o globalizacji i jej wpływu na par ślubnych.

Pamiętam jeden z moich znajomych, którzy korzystali obudzić się codziennie o 6 rano, żeby mogła porozmawiać z chłopakiem, który był w Stanach Zjednoczonych w tym czasie, a czas Różnica polegała na 12 godzin.windmar.com.pl/katalog-produktow-i-uslug/bramy-garazowe

Narzeczona podzielił się ze mną, że jej ślub musiało zostać przełożone, ponieważ jej mąż-to-be musiał pracować na Bliskim Wschodzie w ciągu 6 miesięcy z powodu obowiązku pracy.

Inna historia, że ??słyszałem, że ślub został odwołany, ponieważ pary nie mogły dojść do porozumienia na temat migracji do innego kraju z powodu męża przeniesienia pracy do innego kraju.

Jednym z bardziej interesujące zdarzenie, które stało się moim przyjacielem, było to, że tuż po ślubie, mąż miał lecieć do Niemiec z powodu pracy. Więc nie idzie ich miesiąc miodowy.

Pomimo wyzwanie ovecoming ten fizyczny dystans i emocjonalne tortury separacji istnieją prawdziwe historie z żoną latające często, by odwiedzić męża w weekendy i tak, tylko wtedy można sobie pozwolić na drogie bilety lotnicze.

Nasz najdroższy Singapur przedsiębiorca, Nanz która miała własny sklep 1.99, przeszli przez pewien okres czasu latania z Japonii do Stanów Zjednoczonych, aby towarzyszyć mężowi , a stało się to w sposób regularny.

Mój kuzyn, który był żonaty z jego bardzo ładną żoną w grudniu 07 miał żonę, aby podziękować. W związku z rozbudową przedsiębiorstwa rodzinnego do innego kraju, jego żona musiała podjąć decyzję pozostania z mężem na stałe. I jest to nowy początek dla niej, gdy ona musi zacząć wszystko od zera, które obejmują coraz używany do nowej diecie i mówienia nowego języka.

Artykuł napisany przez: