Oprawa slubu – dekoracje, kwiaty

Oprawa slubu – dekoracje, kwiaty

Gru 17

Tekstura jest coś, co może być widoczne i odczuwalne. Gdy stosuje się go w układzie, tworzy zainteresowanie wizualny. Nawet jeśli nie idą do bukietu i poczuć to, jeśli spojrzeć na to struktura, pamięć daje sensorycznej reakcję. Na przykład, jeśli spojrzeć na puffy białe chmury myślisz puszyste waciki. Chmury są rzeczywiście masy maleńkich kropelek wody, ale jeśli spojrzeć na nich, myślisz puszystych waciki.prace żelbetowe szczecin

Możemy odnosić się do faktur jako szorstka lub gładka, błyszcząca lub matowa, gruba lub grzywny. Wielu ludzi myśli tylko grube i szorstkie tekstury powinny być wykorzystywane w bukiety lub uzgodnień stworzyć 3 wymiarowej wygląd. W przypadku korzystania z różnych tekstur, jednak będzie bardziej udany głębokość tworzenie i odsetki wideo.

Można mieć fakturę na pojemniku, swoimi kwiatami oraz / lub liści.

pojemniki

Setki lat temu, gładkie, błyszczące tekstury należały do ??bogatych i szorstkie, matowe tekstury były dla ubogich lub mniej szczęścia. Z tego powodu, gładkie, błyszczące powierzchnie pojemnika (np szkło, mosiądz, srebro) są formalne i elegancki, podczas gdy bardziej szorstkie, grubsze pojemniki (np kosze, terakoty, niedokończony drewno) są bardziej nieformalne i dorywczo. Cokolwiek wybierzesz tekstury dla pojemnika, upewnij się, że zharmonizowanie go z teksturą swoich kwiatów i liści. Jeśli faktura kontenera nie mieszają się z teksturą swoimi kwiatami, będą one konkurować ze sobą, a ogólny projekt będzie mniej przyjemne.

Kwiaty i liście

Wszystkie kwiaty i liście mają konsystencję. Niektórzy mogą mieć więcej niż inni fakturę lub fakturę mogą być bardziej widoczne na jednym kwiat niż inne, ale wszystkie one mają swoje własne tekstury. Na przykład, róża jest aksamitna, Anthurium jest błyszcząca, a Protea jest gruba i owłosiona.

Gruba teksturowane kwiaty działa bardzo dobrze jako punktów kontaktowych w swoich aranżacjach. Wyglądają również wszelkich starań, monochromatycznych bukietów. Jeśli bukiet jest wszystko jedno, kolor, tekstura jest łatwiejsze do zauważenia, ponieważ nie muszą konkurować o różnych kolorach.

Kiedy skutecznie wykorzystywane, tekstura może naprawdę poprawić swój kwiatowy wzór. Pamiętaj, aby ujednolicić tekstur swojej kwiatów, liści i pojemnikiem, aby stworzyć jednolity wygląd. To nie znaczy, że wszystkie faktury muszą być takie same, ale jeśli masz zbyt wielu tekstur, można osłabić swój projekt.

Artykuł napisany przez: