Fontanna czekoladowa

Fontanna czekoladowa

Sie 12

Fontanna czekolady sprawi idealny centralny do każdego czekolady Ślubna. Możesz zdecydować się na fontanny w różnych rozmiarach i wybrać czekoladę chcesz, więc dlaczego nie wybrać białe, mleko i ciemne i dać wszystkich gości leczeniu.

Tabela 8. Centra

Można łatwo centra stół, który elegancko łączą kwiaty i czekoladki. Napraw swoje kwiaty w kuli ogród Oasis i używania przewodów umieścić rzemieślnik czekoladki w wyświetlaczu.

9. Żywność

Jednym ze sposobów, aby zaoszczędzić pieniądze na swoim weselu jest rezygnowanie na siedząco lub bufet na korzyść mnóstwo kuszące desery czekoladowe oparty, ale upewnij się, że goście wiedzą, że nie będą się posiłek.

10. Napój

Aby dodać unikalny touch do ślubu dlaczego nie zaciągnąć eksperta projektowania koktajl na bazie czekolady specjalnie dla Ciebie, lub zabawić wymyślanie własnego koktajlu na wielki dzień.

Wniosek

Więc jeśli po prostu nie może żyć bez czekolady, to dlaczego nie spróbować jednego z tych dziesięciu pomysłów i przekształcić swój ślub na wspaniałe czekoladowym motywem imprezy.

David Metcalf i zespół za Chocolate Fountain Ludzie rozwijać w podejmowaniu specjalnej okazji coś, co ty i twoi goście nigdy nie zapomną. Czy to zatrudnić znakomity czekoladowa fontanna lub owoców palmy lub zabawne budki zatrudnić, aby uchwycić te cenne wspomnienia, bez względu na okazję będziemy uczynić go niezapomnianym.

Artykuł napisany przez: zakład pogrzebowy warszawa bielany